Tijdslijn

mrt 1966
Paul Vanden Boeynants

Paul Vanden Boeynants I

19/03/1966 tot 17/07/1968
jul 1965
Pierre Harmel

Pierre Harmel

28/07/1965 tot 19/03/1966
apr 1961
Théo Lefèvre

Théo Lefèvre

25/04/1961 tot 28/07/1965
jun 1958
Gaston Eyskens

Gaston Eyskens II, III & IV

26/06/1958 tot 25/04/1961
apr 1954
Achiel Van Acker

Achiel Van Acker IV

23/04/1954 tot 26/06/1958
jan 1952
Jean Van Houtte

Jean Van Houtte

15/01/1952 tot 23/04/1954
aug 1950
Joseph Pholien

Joseph Pholien

16/08/1950 tot 15/01/1952
jun 1950
Joseph Pholien

Joseph Pholien

08/06/1950 tot 16/08/1950
aug 1949
Gaston Eyskens

Gaston Eyskens I

19/08/1949 tot 08/06/1950
mrt 1947
Paul-Henri Spaak

Paul-Henri Spaak III & IV

20/03/1947 tot 11/08/1949
aug 1946
Camille Huysmans

Camille Huysmans

03/08/1946 tot 20/03/1947
mrt 1946
Achiel Van Acker

Achiel Van Acker III

31/03/1946 tot 03/08/1946
mrt 1946
Paul-Henri Spaak

Paul-Henri Spaak II

13/03/1946 tot 31/03/1946
feb 1945
Achiel Van Acker

Achiel Van Acker I & II

12/02/1945 tot 13/02/1946
feb 1939
Hubert Pierlot

Hubert Pierlot I, II, III, IV, V & VI

22/02/1939 tot 12/02/1945